دکتر شیرین شمس / لابیاپلاستی / آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟

لابیاپلاستی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟ آیا می توان بدون جراحی و تنها با چند جلسه لابیاها را اصلاح کرد و آن را کوچک تر کرد؟ دراین مقاله اط سایت دکتر شیرین شمس قصد داریم به این مورد بپردازیم که آیا لابیاپلاستی بدون لیزر وجود دارد یا خیر. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد انجام این جراحی زیبایی را دارید و دوست دارید با ین تکنیک بیشترآشنا شوید، تا انهای مقاله با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی بدون عمل جراحی چیست؟


بدون شک، بهترین راه برای کوچک کردن لابیا، انجام عمل لابیاپلاستی است. در واقع، انتظار نداشته باشید که بتوانید بدون جراحی و تنها با استفاده از دستگاه پلاسما پلکسر بتوانید این کار را انجام دهید، زیرا قابلیت این دستگاه فقط در جمع کردن پوست است که نتیجه آن بعد از چندین جلسه مشخص می شود.

در عوض، عمل لابیاپلاستی یک راه حل کارآمد و دائمی برای کاهش اندازه و بهبود ظاهر لابیاها است. با انجام این عمل در یک جلسه، می‌توان بهترین نتیجه را به دست آورد و بافت اضافه در این ناحیه را اصلاح کرد.

در کل، دستگاه پلاسما پلکسر بیشتر برای جوانسازی پوست و بهبود چروک‌ها و تجمعات پوستی استفاده می‌شود و نه برای کاهش اندازه لابیاها. بنابراین، اگر به دنبال راهکاری برای بهبود ظاهر لابیاهای خود هستید، بهتر است به انجام عمل لابیاپلاستی فکر کنید تا انتظاراتتان را برآورده سازید.

لابیاپلاستی بدون عمل

معایب انجام لابیاپلاستی بدونه عمل جراحی

نتایج روش‌های بدون جراحی برای حذف و برداشتن پوست‌های اضافی لابیا، به طور کلی موقتی هستند. زیرا این روش‌ها عمدتاً چروک‌های ناحیه‌ی موردنظر را بهبود می‌بخشند و تاثیر مستقیمی بر کوچک‌شدن لابیا ماژور ندارند. هزینه‌ی این روش‌ها نیز به دلیل نیاز به چندین جلسه برای دستیابی به نتایج، تقریباً زیاد است. این نکته نیز باید مد نظر قرار گیرد که عملی که از روش بدون جراحی استفاده می‌کند، ممکن است در مجموع هزینه‌ای بیشتر از یک جراحی ساده داشته باشد. همچنین، مدت زمان طولانی موردنیاز برای دیدن نتایج نیز باید در نظر گرفته شود و این موضوع می‌تواند نیاز به جلسات و تداوم درمان را الزامی کند.

برای بهره بردن از مزایای لابیاپلاستی بدون جراحی چه کنیم؟

برای بهره بردن از مزایای این روش زیبایی لازم است به متخصصی مراجعه کنی که در انجام این کار مهارت دارد. به این ترتیب با وجود انجام یک اقدام جراحی ربای اصلاح لابیا ها، علاوه بر اینکه نتیجه طولانی مدت است، عوارض جانبی شما را تهدید نمی کند. همچنین با اینکه این یک تکنیک با جراحی به حساب می آید، دراغکثر موارد بدون درد و خونریزی انجام می شود. بنابراین یک اقدام پر تهاجمی نیست و نیاز نیست نگران چیزی باشید.

برچسب ها:
دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر تکنیکی است که در روند جراحی پیاده سازی می شود و در آن از لیزر استفاده می شود. به همین دلیل در این تکنیک بسیاری از عوارض و پیامدهایی که در نتیجه ی بکار گیری تیغ یا چاقوی جراحی...

آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟

آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟

آیا باید قبل از لایاپلاستی شیو کنم؟ آیا اصلاح موهای زائئد لابیاها قبل از انجام جراحی الزامی است؟ بسیاری از بانوانی که قصد دارند برای این جراحی آماده شوند، این سوال را می پرسند . بنابراین در این...

ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

آیا می دانید ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟ آیا منادگاری نتیجه جراحی لابیاپلاستی بر تصمیم شما بر انجام این جراحی تاثیر گذار است؟ در این مقاله از سایت دکتر شیرین شمس قصد داریم به مانگاری نتایج...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =