دکتر شیرین شمس / جراحی زیبایی زنان / خلاصه گزارش کنگره Viveve در July 2016
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

خلاصه گزارش کنگره Viveve در July 2016

در مورد بهداشت و سلامت بانوان مژده ای برای شما دارم. ما توانستیم در مبحث کلاژن تغییرات وسیعی ایجاد کنیم. به همشهریان عزیز مژده می دهیم ما توانستیم با کلاژن تغییرات عظیمی را در واژن ایجاد کنیم که تا به حال به این مسئله به این اندازه توجه نشده بود. امروزه تنها روش تک جلسه ای جهت بازسازی بافت واژن لیزر Viveve می باشد. ما به لیزر Viveve باور داریم.

کنگره-Viveve-در-July-2016
کنگره-Viveve-در-July-2016

طبق گزارش به دست آمده میزان رضایتمندی از این روش درصد زیادی را به خود اختصاص داده است.پیشرفته ترین روش بهبود و سلامت در July 2016 این لیزر شناخته شده است.

شکل واژن یک مشکل اساسی خانمها است . با کمک Viveve پاسخ های بسیار خوب و قابل قبولی در مورد شلی بافت واژن مشاهده شده است. تنها روشی که به صورت علمی و کارآمد مورد تحقیق جدی قرار گرفته و بیش از 15% پاسخ مثبت از آن گرفته شده است .

نتایج استفاده از لیزرViveve

از هر ١٠ بيمار ٩ نفر به ارگاسم  رسیده اند و پیشرفت و بهبودرسیدن به مرحله ارگاسم و رضایتمندی رضایت سلامت جنسی برای بهبود وضعیت بانوان به ارمغان می آورد.

Viveve راهی را به ما نشان می دهد که در درمان مشکلات واژن بسیار قدرتمند عمل می کند .و با انجام آن ميتوانيم به سلامت كامل بدون عمل جراحی برسيم بدون درد كاملن سرپايي در عرض نيم ساعت در کنگره Geneve در July 2016 به این باور رسیدیم که پیشرفت در بهداشت و سلامت بانوان با Viveve انکارناپذیر است.

بیشتر بدانیم
لابیاپلاستی و میل جنسی چه ارتباطی باهم دارند؟
برچسب ها:

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
لیزر ژولیت چیست؟

لیزر ژولیت چیست؟

لیزر واژینال انواع مختلفی دارد. یکی از آن ها لیزر ژولیت است که برای درمان مشکلاتی مانند رفع خشکی واژن و اختلالات ادراری کاربرد دارد. در این نوع لیزر از دو لیزر اربیوم و CO2 استفاده می شود که با طول...

لیزر واژینال چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لیزر واژینال چیست و چه کاربردهایی دارد؟

امروزه لیزر با کاربردهای فراوانی که دارد در بسیاری از زمینه های پزشکی ورود کرده است که یکی از متداول ترین آن ها، جوانسازی واژن است. لیزر واژینال روشی غیرتهاجمی است که بدون ایجاد درد و اسکار می تواند...

در مورد عمل لابیاپلاستی ترمیمی چه می دانید؟

در مورد عمل لابیاپلاستی ترمیمی چه می دانید؟

بسیاری از خانم ها که عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند، ممکن است دچار مشکلاتی از لحاظ ظاهر و یا عملکرد اندام تناسلی پیدا کنند که برای رفع آن ها، نیاز به عمل ترمیم لابیاپلاستی دارند. در این روش جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *