دکتر شیرین شمس / لابیاپلاستی / تجربه و رضایتمندی های واقعی از عمل لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

تجربه و رضایتمندی های واقعی از عمل لابیاپلاستی

بسیاری از خانم ها به دنبال زیبایی هستند که برای رسیدن به این منظور از روش های جراحی و غیرجراحی استفاده می کنند. لابیاپلاستی علاوه بر اینکه می تواند در زیبایی بسیار موثر باشد از عفونت های مکرر، درماتیدها و حساسیت های مکرر پوستی، تحریک و درد هنگام ورزش یا مقاربت جنسی جلوگیری کند. شکل لبیاماژور در هر فردی متفاوت است و به دلیل بیرون زدگی نه تنها تاثیر منفی بر زیبایی ظاهر ناحیه تناسلی دارد بلکه باعث ایجاد ناراحتی در فرد می شود. پوشیدن لباس های تنگ و انجام ورزش هایی نظیر دوچرخه سواری، انجام زایمان متعدد و … بر شکل لبیا تاثیر منفی دارد. یکی از روش های ترمیم لابیاها، عمل لابیاپلاستی است. اما مشکلی که وجود دارد این است که اندام تناسلی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و ممکن است به راحتی نتوان نسبت به انجام این عمل جراحی اقدام کرد. از همین رو چند نمونه از رضایتمندی ها و تجربه های افرادی که نزد دکتر شیرین شمس عمل لابیاپلاستی انجام داده اند را در این مقاله شرح می دهیم تا بلکه کمی از نگرانی های شما عزیزان کاسته شود.

مشاوره از بیماران لابیاپلاستی

تجربه مراجعین از جراحی لابیاپلاستی و لیفت واژن با نخ

در این بخش رضایت یکی از مراجعین دکتر شیرین شمس را گوش خواهیم داد که پس از 40 روز نظر و رضایت خود را در رابطه با جراحی لابیاپلاستی و لیفت واژن با نخ اعلام کرده اند. این خانم پیش از عمل لابیاهای بزرگ و تیره ای داشته اما با توجه به گفته های ایشان نتیجه عمل بسیار رضایت بخش بوده و لابیاها ظاهر بسیار مطلوبی پیدا کرده اند. برای این خانم عمل لابیاپلاستی با لیزر و به فاصله یک روز پس از لیفت با نخ انجام شده است. این خانم با این تفکر که قرار است درد زیادی را تا مدت ها متحمل شوند، اقدام به جراحی کرد اما پس از جراحی متوجه شد که اشتباه کرده است.

تجربه عمل لابیاپلاستی

رضایت مراجعین از تاثیر عمل لابیاپلاستی بر بهبود حس جنسی

یکی از مراجعین دکتر شیرین شمس که لابیاپلاستی نزد ایشان انجام داده است، خانمی 39 ساله است که 18 سال پیش ازدواج کرده است. ایشان رضایت خود را 3 ماه بعد از جراحی لابیاپلاستی اعلام می کند. همچنین بابت نداشتن درد حین عمل جراحی نیز بسیار رضایت دارد. دوره نقاهت این خانم تا زمان بازگشت به روتین عادی زندگی خود، 7 روز بوده و به مدت 2 ماه مقاربت نداشته است. به استناد توضیحات این مراجعه کننده عزیز، مزایای لابیاپلاستی تنها به زیبایی ظاهر ختم نشده است. بلکه موجب بهبود حس جنسی و چند برابر شدن آن نیز شده است. تنها یک مشکل کوچک برای ایشان وجود دارد که در فایل صوتی زیر می توانید گوش دهید.

خانم دیگر، متولد سال 1366 بوده، 15 سال از ازدواج او گذشته و دارای سابقه زایمان در سال 1391 بوده است. ظاهر لابیاهای ایشان نیز بسیار بدفرم و نامطلوب بوده است. پس از انجام جراحی لابیاپلاستی احساسات جنسی ایشان تا حد زیادی بهبود یافته و با علاقه بیشتری روابط خود را پیش می برند.

تجربه جراحی با لیزر و اعلام رضایتمندی

در اینجا، کیس مورد بحث خانم 36 ساله ای است که متاهل بوده و دارای یک فرزند پسر 10 ساله است. زایمان ایشان به صورت سزارین انجام شده و همیشه از فرم ظاهری لابیای خود ناراضی بودند. پس از معاینه، دکتر شیرین شمس، تشخیص داده است که برای ایشان لابیاپلاستی باید با لیزر انجام گیرد، نه جراحی. در بنا به گفته های ایشان، در حین جراحی دردی احساس نکرده و تزریقات بی حسی نیز با درد بسیار اندکی انجام شده است. برای این مراجعه کننده عزیز از شب اول پس از جراحی دردها به مرور آغاز شد. برای تسکین درد از پمادها و قرص های تجویزی پزشک استفاده کرده است. پس از جراحی محدودیتی برای انجام کارهای روزمره نداشته و قادر به انجام تمامی آن ها بوده است. به طور کلی دوره نقاهت پس از عمل لابیاپلاستی برای این مراجعه کننده عزیز سخت نبوده و مانند هر عمل جراحی مشکلات خاص خود را دارد. ایشان در صوت ارسالی بیان کرده اند که به هیچ عنوان از انجام جراحی لابیاپلاستی پیشمان نیست. پس از مدت 2 الی 2.5 هفته تمامی مشکلات ناشی از جراحی برطرف شد اما تا 40 روز همچنان مراقبت های خود را ادامه داد تا بهترین نتیجه برایشان رقم بخورد.

در مورد کاندید مناسب لابیاپلاستی بیشتر بدانید.

لابیاپلاستی پس از زایمان طبیعی

تجربه پس از زایمان طبیعی

خانمی 38 ساله با سابقه 2 زایمان طبیعی نزد دکتر شیرین شمس عمل لابیاپلاستی انجام داده و پس از 1 ماه، از نتیجه بسیار راضی است و تجربه عمل لابیاپلاستی بسیار خوبی داشته است. به گفته ایشان هیچ مشکلی در پروسه جراحی و پس از آن وجود نداشته است. به علاوه میل جنسی بیشتری پیدا کرده است. این مراجعه کننده عزیز پس از لابیاپلاستی برای تزریق ژل به واژن نیز اقدام کرده اند که از نتیجه آن نیز بسیار رضایت دارند. می توانید با مطالعه مقاله لابیاپلاستی اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. نحوه جراحی را در مقاله لابیاپلاستی بخوانید.

رضایت از نتیجه عمل لابیاپلاستی پس از زایمان سزارین

خانم مریم با سن 38 سال از دیگر مراجعین دکتر شیرین شمس است که 3 بار زایمان سزارین داشته است و تجربه عمل لابیاپلاستی به اشتراک می گذارد. علت تغییر شکل لابیاها برای ایشان به زایمان مربوط نیست بلکه ناشی از تغییر وزن زیاد است. پس از جراحی لابیاپلاستی، قرینگی لابیاها برای ایشان صورت گرفت و ظاهری زیبا برایشان ایجاد شد. بخیه های جراحی برای این مراجعه کننده عزیز، به صورت جذبی بوده است. دوره نقاهت برای ایشان حدود 1 هفته بوده اما تنها در همان 2 روز ابتدایی، احساس درد داشت. در کل از نتیجه جراحی راضی بوده و می تون این حس رضایت را از فایل صوتی ایشان نیز دریافت.

در مورد لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بدانید.

دوره نقاهت لابیاپلاستی

یکی از بانوانی که تجربه عمل لابیاپلاستی خود را نزد دکتر شیرین شمس داشته است، درباره دوره نقاهت این عمل جراحی اینگونه توضیح می دهد: “سلام، من یکی از کیس های جراحی لابیاپلاستی دکتر شیرین شمس هستم. بعد از جراحی لابیاپلاستی در روز اول درد زیادی نداشتم اما از روز بعد، دردم شروع شد اما خیلی زیاد نبود و با مصرف دارو و مسکن برطرف شد. تنها موردی که خیلی آزاردهنده بود، بخیه ها و سوزش محل جراحی بود. الان که 3 هفته از روز جراحی بنده گذشته، با استفاده از پمادهای ترمیمی که بعد از کشیدن بخیه ها استفاده می کنم، مشکلات خیلی کمتری دارم. تا قبل از کشیدن بخیه ها گاهی حتی نیمه شب هم از درد بیدار می شدم اما الان هیچ مشکلی ندارم و روز به روز هم بهتر میشم. در حال حاضر دغدغه ای که دارم روند ترمیم بعد از جراحی هست. از نتیجه و خود جراحی بسیار راضی هستم چون جراح بسیار خوبی عمل من رو انجام داده و بخیه ها هم خیلی خوب و تمیز انجام شده.”

برچسب ها:
دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا به تازگی تصمیم به جوانسازی واژن خود با لابیاپلاستی گرفته اید و از درد لابیاپلاستی ترس دارید؟ باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی است که دارای مزایای زیادی است و در کل...

بهترین سن لابیاپلاستی

بهترین سن لابیاپلاستی

بهترین سن لابیاپلاستی، هنگامی است که رشد اعضای بدن خانم، متوقف شده است. خانم ها تا پایان دوره بلوغ نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند تا مشکلات ظاهری لابیاها را برطرف کنند. انجام لابیاپلاستی زود...

دارو های بعد از لابیاپلاستی

دارو های بعد از لابیاپلاستی

بعد از انجام هر عمل جراحی، جراح داروهایی مناسب را برای بهبودی محل جراحی تجویز می کند. مصرف دارو های بعد از لابیاپلاستی برای جلوگیری از عفونت و افزایش روند بهبودی محل جراحی لازم است. انجام مراقبت های...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *