دکتر شیرین شمس / جراحی زیبایی زنان / جراح زیبایی زنان خوب در تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

جراح زیبایی زنان خوب در تهران

دکتر جراحی زیبایی زنان

امروزه تقاضا برای انواع جراحی های زیبایی در میان زنان بسیار زیاد شده است. از همین رو یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب و با تجربه در تهران یا هر شهر دیگری که محل سکونت آن ها است، می باشد. اما چگونه می توان یک جراح زیبایی زنان خوب را انتخاب کرد؟ به چه فاکتورهایی حین انتخاب باید دقت کرد؟ در ادامه راهنمای کاملی از نحوه انتخاب جراح زیبایی زنان در تهران به شما عزیزان ارائه می کنیم تا تصمیم گیری آسان تری داشته باشید.

ویژگی های یک جراح خوب برای زیبایی زنان

پزشک جراحی که در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان دوره های تخصصی را گذرانیده است و توانایی علمی و عملی لازم را در خصوص ارائه این خدمات دارد به عنوان جراح زیبایی زنان شناخته می شود.

خوش بختانه آمار جراحان زیبایی زنان در شهر تهران بسیار زیاد است اما طبعاً نمی توان همه آن ها را به عنوان متخصصین حوزه کاری شان برشمرد. اما از کجا بدانیم یک جراح زیبایی زنان صلاحیت و توانمندی لازم را دارد یا خیر؟

برای شناخت یک جراح زیبایی زنان باید به ویژگی ها و خصوصیات وی توجه کنید.

بهترین جراح زیبایی واژن در تهران

مهم ترین معیارهایی که با توجه به آن ها می توان یک جراح زیبایی خوب را از سایرین تشخیص داد موارد زیر است:

داشتن مدرک تخصصی و معتبر در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان

در واقع این مدارک نشانگر این است که متخصص زنان و زیبایی مورد نظر توانایی انجام انواع جراحی های زیبایی را دارد. در این صورت می توانید با توجه به مدارک اخذ شده وی به او اعتماد کنید. پس از اعتماد مجاز هستید روند جراحی را به وی بسپارید.

برخورداری از مهارت و تجربه مفید در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان

بسیاری از جراحانی که این روزها فعالیت می کنند سال هاست که در این زمینه تجربه کسب کرده اند و در کنار تخصص از تجربه و مهارت کافی نیز برخوردار هستند. بنابراین می توان به راحتی به این پزشکان اعتماد کرد و مشاوره های ضروری پیش از انجام انواع جراحی های زیبایی زنان را از آنان دریافت کرد.

بکارگیری دستگاه ها و ابزار نوین و پیشرفته پزشکی در روند جراحی

بسیاری از دستگاه هایی که این روزها وارد حوزه درمانی و زیبایی شده اند پیشرفته هستند. به همین جهت می توانند خدمات استاندارد و مناسبی را به مراجعین ارائه دهند.

استفاده از تکنیک های جدید جراحی

تکنیک های جراحی در طول سال های اخیر رشد و گسترش زیادی داشتند و جراح زیبایی زنان در تهران که با دانش مدرن پیش رفتند، می توانند این تکنیک ها را در جریان جراحی به کار ببندند. به همین دلیل نتایج مناسب و قابل قبولی از نظر زیبایی شناختی حاصل خواهد شد. از طرف دیگر با تکنیک های نوین نیز عوارض جراحی به میزان کمی می رسد.

چه جراحی هایی توسط یک جراح زیبایی زنان انجام می شود؟

انجام جراحی های زیبایی مختلف به منظور کاهش عوارض ناشی از افزایش سن و یا شرایط خاصی که زنان بعد از زایمان تجربه می کنند، انجام می شود. برخی از جراحی های پرطرفدار به شرح زیر است:

 • جراحی لابیاپلاستی
 • جراحی پرینورافی
 • جراحی واژینوپلاستی
 • عمل کلیتوریس
 • لابیاپلاستی با لیزر
 • کربوکسی تراپی
 • تزریق چربی و ژل به واژن
 • سفید کردن واژن یا بلیچینگ واژن
 • تنگ کردن واژن

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی یکی از انواع پر طرفدار جراحی های زیبایی زنان است که این روزها به طور گسترده ای انجام می شود. گسترش انجام این جراحی به این دلیل است که زنان با افزایش سن یا زایمان با مشکلاتی در ناحیه لابیاها مواجه می شوند که از کیفیت رابطه جنسی آنان می کاهد.

در طی انجام جراحی لابیاپلاستی با استفاده از تیغ جراحی بخش هایی از لابیاها برش می خورند سپس فرم دهی انجام می شود. البته در مواردی برش ها با استفاده از لیزر ایجاد می شود. این تکنیک، جراحی لابیاپلاستی با لیزر می باشد که مورد استقبال زنان است.

اما برخی از افراد می پرسند که لابیاپلاستی با جراحی بهتر است یا لیزر؟

واقعیت این است که نتیجه هر دو روش مشابه است تنها تفاوتی که بین این دو تکنیک وجود دارد این است که روند بهبودی بعد از لابیاپلاستی با لیزر کوتاه تر است. یعنی محل زخم ها زودتر خوب می شود. ولی در حالت کلی نتیجه جراحی در روش جراحی و لیزر هیچ تفاوتی با هم ندارند.

عمل پرینورافی

متخصص زنان پرینورافی را به معمولا به خانم هایی پیشنهاد می کند که ناحیه پرینه شان دچار پارگی شده است. نحوه جراحی پرینورافی به این شکل است که در ابتدا با ایجاد بیحسی موضعی نواحی واژینال را بی حس می کنند. سپس با بکارگیری لیزرها یا نخ های بخیه می توانند ناحیه پرینه (حدفاصل بین مقعد و واژن) را ترمیم کنند.

زنانی که در اثر زایمان ناحیه پرینه شان پاره شده است می توانند برای جراحی پرینورافی یا پرینوپلاستی اقدام کنند. بعلاوه این که در طی انجام پرینورافی زایده های پوستی در ناحیه پرینه از بین می رود و از سوی دیگر می توانند دیواره های بیرونی واژن را نیز به هم نزدیک کنند و با بخیه زدن واژن دهانه ورودی آن تنگ تر می شود.

جراحی واژینوپلاستی

مهم ترین هدفی که در طی جراحی واژینوپلاستی دنبال می شود تنگ کردن واژن است. به همین دلیل برخلاف جراحی پرینورافی در طی جراحی واژینوپلاستی دیواره های داخلی و عمقی تر واژن به هم نزدیک خواهند شد.

در واژینوپلاستی ابتدا با داروهای بی حسی ناحیه واژن را بی حس می کنند. سپس دیواره ها بر طبق تکنیک های خاصی به هم نزدیک می شوند. برای ثابت کردن دیواره ها از نخ های بخیه جذبی استفاده می کنند.

در نهایت با این اقدامات دهانه واژن تنگ تر می شود و گشادی و شلی واژن نیز برطرف می گردد.

تنگ کردن واژن با واژینوپلاستی

عمل زیبایی کلیتوریس یا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس

کلیتوریس از مهم ترین بخش های اندام جنسی زنان است که بیشترین اعصاب جنسی زنان در این بخش قرار دارد. به همین دلیل نقش زیادی را در هنگام رابطه جنسی و میزان لذت جنسی زنان ایفا می کند. در مواردی که پوشش و یا کلاهک کلیتوریس بزرگ باشد میزان دسترسی به این بخش کاهش پیدا می کند. در نتیجه میزان تحریک پذیری این بخش از بدن زنان کمتر می شود. در این شرایط یک جراح زیبایی زنان خوب توصیه می کند برای افزایش میزان تحریک پذیری کلیتوریس برای انجام جراحی اقدام کنید. در برخی از موارد دو عمل لابیاپلاستی و جراحی کلیتوریس همزمان انجام می شود تا نتیجه دهی بهتر و بیشتر باشد.

در این جراحی با برداشتن چین های اضافی روی کلیتوریس می توانند به افزایش لذت جنسی و زیباسازی ظاهر واژن کمک کنند.

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

یکی از دیگر روش های جوانسازی و رفع تیرگی پوست ناحیه واژن کربوکسی تراپی واژن است. در این روش جراح زیبایی زنان می تواند با دستگاه کربوکسی تراپی گاز کربن دی اکسید را به پوست تزریق کند. با این کار تیرگی پوست ناحیه واژن برطرف می شود.

نحوه اثر گذاری گاز دی اکسید کربن به این شکل است که مسیر عروق را باز می گرداند سپس روند خونرسانی به درستی انجام خواهد شد.

با افزایش جریان خون و میزان اکسیژن خون نتیجه ای که حاصل خواهد آمد بهبود وضعیت پوستی در ناحیه واژن می باشد.

اهمیت انتخاب درست جراح زیبایی زنان در تهران

واژن زنان یکی از حساس ترین و مهم ترین اندام های بدن آن ها است که در تمامی بازه های زمانی نیاز به توجه دارد. بنابراین ایجاد کوچک ترین مشکل در این ناحیه با مشکلات و پیامدهای جبران ناپذیری همراه خواهد شد. مهم ترین مساله ای که زنان حین جراحی زیبایی باید توجه داشته باشند این است که یک جراح زیبایی زنان خوب را برای انجام جراحی انتخاب کنند. زیرا این جراحان با توجه به میزان تجربه و دانشی که دارند می توانند مناسب ترین روند جراحی را برنامه ریزی کنند.

بنابراین روشن است که در ابتدا و پیش از این که برای جراحی زیبایی اقدام کنید باید پرس و جوهای لازم را داشته باشید تا از میزان مهارت و توانمندی پزشک جراح یقین حاصل کنید.

یکی از راه های دسترسی به یک جراح خوب برای اعمال زیبایی زنان پرس و جو از زنانی است که نزد یک جراح زیبایی زنان در تهران جراحی کرده اند. آن ها از میزان رضایت و نتیجه ای که برایشان حاصل شده است می توانند شما را راهنمایی کنند.

اما یکی از مورد قبول و مورد اطمینان ترین راه ها، تحقیق از طریق اینترنت است. با استفاده از این روش تحقیق، می توانید با رزومه پزشک، سوابق و تجارب او بیشتر آشنا شوید. حین جستجو احتمالا با صفحات مجازی که پزشک در آن ها فعالیت دارد نیز آشنا خواهید شد. با دنبال کردن این صفحات نیز می توانید با جراح و حوزه کاری او آشنا شوید. اما از همه مهم تر این است که سطح رضایت مراجعین و کاربران برایتان آشکار می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله بسیاری از مهم ترین موضوعاتی که در زمینه انتخاب جراح زیبایی زنان و نیز انواع اقداماتی که توسط او ارائه می شود، مطرح کردیم. در بخشی مجزا به شرح و توضیح برخی از اقدامات و جراحی های زیبایی زنان پرداختیم تا با بخشی از آن ها آشنایی پیدا کنید. در نهایت این شما هستید که باید نسبت به بدن و سلامتی خود نهایت حساسیت را داشته باشید و پیش از انجام جراحی زیبایی مورد نظرتان و انتخاب پزشک جراح به میزان کافی فکر کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید.

برچسب ها:
دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا به تازگی تصمیم به جوانسازی واژن خود با لابیاپلاستی گرفته اید و از درد لابیاپلاستی ترس دارید؟ باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی است که دارای مزایای زیادی است و در کل...

درد زایمان سزارین

درد زایمان سزارین

زایمان سزارین زایمانی است که در آن اقدام به برش در شکم مادر و به دنیا آوردن نوزاد می گردد. هر چند که نگرانی در خصوص درد زایمان طبیعی بیشتر است، اما بسیاری از افراد در مورد دوران نقاهت و درد پس از...

توبکتومی یا بستن لوله های رحم

توبکتومی یا بستن لوله های رحم

توبکتومی یا بستن لوله ها یک روش عقیم سازی زنانه است. این یک روش جراحی است که به انسداد لوله های فالوپ زنانه اشاره دارد. این امر مانع از رسیدن تخمک ها به رحم و لانه گزینی می شود. لوله های فالوپ...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

4 دیدگاه ها
 1. سایت خانم دکتر بی نظیره ممنون

  پاسخ
  • با سلام. سلامت و زنده باشید.

  • زنده باشید

ترک بک ها/پینگ بک ها

 1. جراحی لابیاپلاستی ترمیمی | عمل ترمیم لابیاپلاستی برای بار دوم - دکتر شیرین شمس - […] کلیتوریس و هود، زیاد است و نیز دارای پوست زیادی است، متخصص و جراح زیبایی زنان می تواند از…
 2. عفونت بعد از جراحی لابیاپلاستی | ترشحات بعد از عمل زیبایی واژن-دکتر شیرین شمس - […] در نظر داشته باشید برای انجام رابطه جنسی حتما با جراح زیبایی زنان خود مشورت […]
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *