دکتر شیرین شمس / لابیاپلاستی / آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

آیا باید قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم؟

آیا باید قبل از لایاپلاستی شیو کنم؟ آیا اصلاح موهای زائئد لابیاها قبل از انجام جراحی الزامی است؟ بسیاری از بانوانی که قصد دارند برای این جراحی آماده شوند، این سوال را می پرسند . بنابراین در این مقاله به هر آنچه باید در خصوص اصلاح قبل از لابیاپلاستی و نکات آن بدانید، به شما خواهیم گفت .

باید بدانید که عمل زیبایی بر روی لابیاماژورها به انجام می‌رسد و این ناحیه دارای موهای زائد است. لابیا مینور موهای زائد ندارد، زیرا در ناحیه زیرین قرار دارند و پوست این ناحیه به گونه‌ای است که موهای زائد در این بخش رشد نمی‌کند در حالی که لابیا ماژور قبل از جراحی نیاز به شیو کردن دارد.

آیا اصلاح قبل از لابیاپلاستی الزامی است؟

بله، در بسیاری از موارد، پیش از انجام جراحی لابیاپلاستی، توصیه می‌شود که موهای زائد در ناحیه بیکینی یا لابیاها را اصلاح کنید. این اصلاح به عنوان بخشی از آماده‌سازی قبل از عمل جراحی انجام می‌شود و می‌تواند به بهره‌وری و دقت بیشتر در اجرای جراحی کمک کند.

تراشیدن یا اصلاح موهای بیکینی و لابیاها می‌تواند به حفظ بهداشت و تمیزی منطقه‌ی جراحی کمک کند. همچنین، کمک می‌کند که پزشک شما به آسانی به ناحیه‌ی مورد نیاز دسترسی پیدا کند و جراحی را به راحتی انجام دهد.

اصلاح قبل لابیاپلاستی

نکاتی که باید در خصوص شیو کردن قبل لابیاپلاستی بدانید

به هر حال، هرگاه تصمیم به اصلاح موها قبل از جراحی بگیرید، مطمئن شوید که از روشی استفاده می‌کنید که مناسب و ایمن برای شماست. همچنین، هرگز از روش‌هایی مانند اصلاح با تیغه‌های قدیمی یا استفاده از مواد شیمیایی قبل از جراحی خودداری کنید، زیرا این اقدامات ممکن است باعث تحریک و التهابات در ناحیه‌ی جراحی شوند. بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و روش مناسب برای اصلاح موها را در نظر بگیرید

چند روز قبل از لابیاپلاستی اصلاح کنم

لازم است روز جراحی ابتدا ناحیه تناسلی خود را شیو کنید. همچنین اگر این کار برای شما روز جراحی امکان پذیر نیست، لازم است این کار را شب قبل از جراحی انجام دهید.

شیو کردن بعد از لابیاپلاستی

به طور کلی، تا زمانی که بخیه‌ها بر روی سطح پوست شما هنوز باقی و برجسته هستند، اصلاح کردن مجاز نیست و لازم است برای جلوگیری از خونریزی از این کار خودداری کنید.

پس از چند روز از کشیدن بخیه‌های لابیاپلاستی، می‌توانید به فرآیند اصلاح موی زائد پردازید. اما این کار را به شیوه ای انجام دهید  اگر از لیزر برای اصلاح استفاده می‌کنید، بهتر است چند هفته صبر کنید تا جای بخیه‌ها بهبود یابد و زخم‌ها ترمیم کنند یا زمان مراجعه برای لیزر موی زائد خود را با زمان انجام این عمل هماهنگ کنید تا تداخلی رخ ندهد. بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران همیشه قبل از جلسه مشاوره، تمام این جوانب را بیان خواهد کرد.

برچسب ها:
دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر تکنیکی است که در روند جراحی پیاده سازی می شود و در آن از لیزر استفاده می شود. به همین دلیل در این تکنیک بسیاری از عوارض و پیامدهایی که در نتیجه ی بکار گیری تیغ یا چاقوی جراحی...

آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟

آیا لابیاپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است؟

لابیاپلاستی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟ آیا می توان بدون جراحی و تنها با چند جلسه لابیاها را اصلاح کرد و آن را کوچک تر کرد؟ دراین مقاله اط سایت دکتر شیرین شمس قصد داریم به این مورد بپردازیم که...

ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

آیا می دانید ماندگاری جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟ آیا منادگاری نتیجه جراحی لابیاپلاستی بر تصمیم شما بر انجام این جراحی تاثیر گذار است؟ در این مقاله از سایت دکتر شیرین شمس قصد داریم به مانگاری نتایج...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =