دکتر شیرین شمس / لابیاپلاستی / لابیاپلاستی و میل جنسی چه ارتباطی باهم دارند؟
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

لابیاپلاستی و میل جنسی چه ارتباطی باهم دارند؟

بسیاری از خانم هایی که می خواهند عمل لابیاپلاستی انجام دهند برایشان این نکته اهمیت زیادی دارد که اطلاعات خود را در مورد لابیاپلاستی با میل جنسی افزایش دهند. لابیاپلاستی از آن دسته جراحی های زیبایی زنانه است که با اصلاح نقایص ظاهری واژن، اندام تناسلی خانم ها را زیباتر می کند. از آنجایی که بسیاری از افراد با انجام دادن این روش جراحی تاثیر منفی دریافت کرده اند ترس و واهمه زیادی برای انجام دادن جراحی لابیاپلاستی دارند.  یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد رابطه جنسی اهمیت  دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید حس جنسی است که تغییر میزان آن، از سوالات همیشگی در مورد لابیاپلاستی است.

لذت بردن از رابطه جنسی و اینکه شما به ارگاسم برسید اهمیت بسیار زیادی دارد. این موارد در تمامی افراد به یک شکل نیست و تفاوت های زیادی دارد. عوامل بسیاری هستند که بر روی میل جنسی شما می توانند تاثیرگذار باشد. برخی از مهم ترین این عوامل سن، تحریک پذیری در نقاط حساس بدن و سلامت بافت واژن است. شما می توانید اطلاعات خود را در مورد رابطه لابیاپلاستی با میل جنسی افزایش دهید و از این روش زیباسازی برای افزایش میل جنسی خود استفاده کنید. ناحیه کلیتوریس در واژن با استفاده از این روش زیبایی اصلا دچار آسیب نمی شود و در برخی از موارد می تواند افزایش میل جنسی را نیز به دنبال داشته باشد.

مشاوره لابیاپلاستی و میل جنسی

در مورد لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بدانید.

لابیاپلاستی و میل جنسی

لابیاپلاستی از آن دسته عمل های زیبایی است که تنها روی ظاهر واژن تاثیر می گذارد. در واقع زمانی که پزشک این روش جراحی را برای شما انجام می دهد بیان می کند که ظاهر واژن شما با استفاده از این جراحی زیباتر می شود و تاثیر دیگری را از آن دریافت نمی کنید. بسیاری از افراد بیان داشته اند که با استفاده از این روش میل جنسی خود را به طور کلی از دست داده اند. ولی باید بدانید این امر درست نیست. شما زمانی که زیبایی واژن تان افزایش یابد بدون شک اعتماد به نفس بیشتری به دست می آورید و همین مورد بر روی رابطه جنسی تاثیر زیادی می گذارد. چه بسا افرادی که به منظور بهبود روابط جنسی خود به این عمل زیبایی واژن روی می آورند.

افزایش حس جنسی، رسیدن به ارگاسم و لذت بردن از رابطه جنسی از جمله مواردی است که برای هر فرد متفاوت است. این مسئله اصلا ساده نیست که بخواهیم در مورد رابطه لابیاپلاستی با میل جنسی بیان کنیم و به آن بپردازیم. شما زمانی که عمل لابیاپلاستی را انجام می دهید میزان دردتان حین رابطه جنسی کاهش پیدا می کند چرا که گوشت اضافی به طور کلی برداشته می شود. همین امر موجب افزایش میل جنسی خواهد شد.

مشکل ارگاسم نرسیدن با لابیاپلاستی

از جمله نکاتی که نشان می دهد جراحی لابیاپلاستی در افزایش میل جنسی تاثیرگذار است عبارتند از:

  1. برخی از خانم هستند که به دلیل گوشت اضافی در واژن خود حین رابطه جنسی درد زیادی را تحمل می کنند. آن ها زمانی که گوشت اضافی در واژن را بردارند دیگر درد در این ناحیه ندارند و همین مورد میل جنسی آن ها را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. زمانی که خانم ها برای برقراری رابطه جنسی درد زیادی را احساس نکنند بدون شک لذت بیشتری هم می برند.
  2. بسیاری از خانم ها هستند که از شکل ظاهری واژن خود راضی نیستند. آن ها می توانند با استفاده از عمل لابیاپلاستی، زیبایی واژن را افزایش دهند. همین مورد روی افزایش میل جنسی تاثیر دارد. زمانی که ظاهر واژن زیباتر شود، بدون شک اعتماد به نفس بانوان نیز بیشتر می شود. بنابراین لذت بیشتری از رابطه جنسی خود می برند.
  3. خانم ها با بالا رفتن سن خود دیگر میل جنس خود را از دست می دهند و یا میل جنسی آنها کاهش پیدا می کند. اما زمانی که به خودشان رسیدگی بیشتری داشته باشند بدون شک لذت شان از رابطه جنسی هم افزایش پیدا می کند.
  4. به طور کلی باید بدانید عمل لابیاپلاستی برای افزایش میل جنسی انجام نمی شود. ولی این عمل موجب کاهش میل جنسی نیز نمی گردد. بنابراین تضمینی هم برای افزایش میل جنسی وجود ندارد. به هر حال شما باید خودتان انگیزه و اشتیاق بیشتری برای رابطه جنسی بعد از این عمل داشته باشید که همین مورد اهمیت بسیار زیادی دارد.

در مورد کاندید مناسب لابیاپلاستی بیشتر بدانید.

آیا مشکل ارگاسم نرسیدن با لابیاپلاستی حل می شود؟

اینکه شما به ارگاسم نمی رسید دلایل متنوعی دارد که باید به خوبی آن ها را تشخیص دهید. یکی از مهم ترین دلایل نرسیدن به ارگاسم این است که شما از نظر روحی و روانی آمادگی لازم را ندارید و از این نظر دچار مشکل شده اید. ولی در برخی از موارد هم به ارگاسم نرسیدن خانم ها به دلیل بر هم خوردن آناتومی دستگاه تناسلی است.

به عنوان مثال شما باید به خوبی بدانید عفونت های زیاد، زایمان، بافت مخاطی پیچیده و … از جمله مهم ترین عواملی به شمار می رود که دستگاه تناسلی را با مشکل مواجه می سازد و به ارگاسم رسیدن خانم ها از این طریق را با مشکل مواجه می سازد. با افزایش سن سلول های فرسودگی بیشتری تولید می شوند و همین مورد لغزندگی لازم را ایجاد نمی کند.

لابیاپلاستی با میل جنسی تا حدودی ارتباط دارد. زمانی که شما این عمل زیبایی را انجام دهید، می توانید بافت واژن خود را جوان تر سازید. بنابراین انگیزه بیشتری برای رابطه جنسی برقرار می کنید و همین مورد موجب می شود بتوانید به ارگاسم برسید. دقت داشته باشید که این امر از آن دسته موارد بسیار مهمی می باشد که لذت مقاربت را تا حد زیادی افزایش می دهد و شما می توانید از آن استفاده کنید. برای انجام دادن این روش زیبایی و درمانی بهتر است نزد بهترین پزشک که تخصص زیادی دارد بروید، در این صورت خیالتان راحت است که به عوارضی دچار نمی شوید.

توضیحات دکتر شیرین شمس در مورد از بین رفتن حس جنسی پس از لابیاپلاستی

آیا میل جنسی پس از لابیاپلاستی، افزایش می یابد؟

همانطور که بیان کردیم، لابیاپلاستی می تواند با تاثیر بر اعتماد به نفس افراد، تاثیر مثبتی در کیفیت روابط جنسی آن ها ایفا کند. به طور کلی در این عمل زیبایی پوست اضافی از ناحیه تناسلی خانم ها جدا می شود تا فرمی زیبا برای آن ایجاد گردد.

با حذف پوست اضافی، احساس درد در روابط جنسی کمتر می شود و همین امر می تواند موجب افزایش تمایلات جنسی افراد شود.

آسیب لابیاپلاستی به کلیتوریس

آسیب لابیاپلاستی به کلیتوریس

آسیب دیدگی ناحیه تناسلی در خانم ها تا حد زیادی وابسته به تجربه و مهارت پزشک دارد. هرچه میزان پزشک متبحرتر باشد، میزان موفقیت آمیز بودن عمل لابیاپلاستی نیز بیشتر خواهد بود.

بنابراین می توان گفت اگر لابیاپلاستی در شرایط معمول و استاندارد انجام شود، هیچ گونه آسیبی به کلیتوریس خانم ها و سایر نواحی اندام تناسلی آن ها نمی رساند. تنها زمانی می بایست از این بابت نگران باشید که نسبت به جراح انتخابی هیچ اطلاعی نداشته باشید و یا از میزان مهارت او مطمئن نباشید.

یکی از شایع ترین مولفه هایی که می تواند به راحتی متقاضیان این عمل جراحی را گمراه کند، هزینه جراحی لابیاپلاستی است. تفاوت قیمت ها و کم بودن آن در برخی مراکز و مطب ها، موجب تصمیم گیری اشتباه افراد می شود. در حالی که زیاد و کم بودن هزینه، هرگز معیار درست و اصولی برای انتخاب جراح لابیاپلاستی نبوده، نیست و نخواهد بود. این هزینه خود بر اساس مولفه های مختلفی مانند دستمزد پزشک، میزان تغییراتی که باید اعمال شود، روش انتخابی برای عمل و پیچیدگی آن و … تعیین می گردد.

برچسب ها:
دکتر شیرین شمس

دکتر شیرین شمس

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند. دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.
مقالات مرتبط
آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

آیا به تازگی تصمیم به جوانسازی واژن خود با لابیاپلاستی گرفته اید و از درد لابیاپلاستی ترس دارید؟ باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی است که دارای مزایای زیادی است و در کل...

بهترین سن لابیاپلاستی

بهترین سن لابیاپلاستی

بهترین سن لابیاپلاستی، هنگامی است که رشد اعضای بدن خانم، متوقف شده است. خانم ها تا پایان دوره بلوغ نباید عمل لابیاپلاستی را انجام دهند تا مشکلات ظاهری لابیاها را برطرف کنند. انجام لابیاپلاستی زود...

دارو های بعد از لابیاپلاستی

دارو های بعد از لابیاپلاستی

بعد از انجام هر عمل جراحی، جراح داروهایی مناسب را برای بهبودی محل جراحی تجویز می کند. مصرف دارو های بعد از لابیاپلاستی برای جلوگیری از عفونت و افزایش روند بهبودی محل جراحی لازم است. انجام مراقبت های...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *