دكتر شیرین شمس

متخصص زنان و زایمان و نازایی

درباره دکتر

  دكتر شیرین شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی

دكتر شيرين شمس جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.

دکتر شمس موفق به دریافت دکتری عمومی در سال 1374 شده اند و مدت 5 سال دوره پزشکی عمومی خود را در حوزه پوست و لیزر به فعالیت مشغول شدند. ایشان با مدرک تخصص زنان و زایمان فارغ التحصیل شدند و مدت 7 سال در شهر خوزستان به ارائه خدمات درمانی پرداختند. 

دکتر شمس در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

از جمله خدمات زیبایی زنان که توسط دکتر شیرین شمس ارائه می شود شامل:

انواع روش های جراحی زیبایی واژن مانند جراحی لابیاپلاستی، عمل واژینوپلاستی، تزریق ژل و چربی به واژن، لیزر درمانی به منظور رفع مشکلات ناشی از افزایش سن و یائسگی مانند خشکی واژن و تنگ کردن واژن، همچنین اختلالات مادرزادی دستگاه تناسلی زنان، مشاوره قبل از ازدواج، مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان طبیعی و سزارین و … .

همچنین دکتر شمس مقالات بسیاری را در زمینه تخصص زنان و زیبایی زنان را دارا می باشند و کلاس های لابیاپلاستی و co2 را برگزار نموده اند.

شعار دکتر شیرین شمس در زمینه سلامت و بهداشت بانوان: “پیشگیری و حفظ سلامتی بسیار ارجح تر از درمان است.”

به منظور کسب اطلاعات بیشتر از آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب، و آگاهی از خدمات درمانی و زیبایی می توانید به صفحه تماس با پزشک دکتر شیرین شمس مراجعه نمایید.

همچنین جهت مشاهده ویدیوهای دکتر شیرین شمس به اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.