بهترین جراح تنگ کردن واژن

بهترین جراح تنگ کردن واژن

قطعا پس از تحقیق بسیار برای انجام این عمل تصمیم نهایی را گرفته اید. شاید این آخرین نوشتاری باشد که شما را برای جراحی تنگ کردن واژن مصمم تر می کند.

عموما بانوان تا قبل از دو دهه پیش تنها برای درمان بیماری های زنان به متخصص مراجعه می کردند. حتی این مراجعه ضروری نیز گاها با ترس و یا شرمساری همراه بود. اما در عصر حاضر با توسعه علوم پزشکی و تکنولوژی همسو با آن گرایش برای انجام جراحی های زیبایی زنان رشد صعودی داشته است .

سخن کوتاه کنیم آنچه ما را به نگراش این نوشتار ترغیب کرد بالا بردن آگاهی بانوان از انجام این دست از جراحی ها است.

همانطور که می دانید هر اندازه که تقاضا برای انجام عملی خاص بیشتر شود احتمال انجام آن توسط افراد بی تجربه و فاقد تخصص نیز افزایش می یابد، از این رو بانوان بسیاری با مراجعه به برخی متخصصین نه تنها به نتیجه رضایت بخش دست نمی یابند، بلکه به عوارض متعددی نیز مبتلا می شوند.

اگر در پی انجام یکی از این جراحی ها به نام جراحی تنگ کردن واژن هستید با ما همراه باشید. در این نوشتار سعی بر معرفی بهترین متخصص زنان و اطلاع رسانی پیرامون این جراحی خاص خواهیم داشت.

بهترین-جراح-تنگ-کردن-واژن

تنگ کردن واژن به چه روش هایی امکان پذیر است؟

ناحیه تناسلی بانوان به علت تاثیرات سن و آسیب های ناشی از زایمان طبیعی دچار تغییرات عدیده ای می شود. از این رو برای برطرف کردن مشکلات ناشی از این عوامل می توانند از جراحی های زیبایی استفاده کنند. یکی از این تغییرات گشاد شدن و شل شدن ماهیچه های واژن است و یکی از این جراحی ها جراحی تنگ کردن واژن است. در حال حاضر روش های متنوعی برای انجام این جراحی وجود دارد. که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هر یک از جراحی های نام برده برای عارضه مشخص قابل استفاده است. برای مثال از جراحی واژینوپلاستی برای تنگ کردن قسمت های عمیق واژن استفاده می شود. این در حالی است که از جراحی پرینورافی تنها برای تنگ کردن واژن در محدوده پرینه استفاده می شود . این ناحیه که حد فاصل بین دهانه واژن و مقعد است غالبا به علت زایمان های طبیعی مورد آسیب قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که هر یک از روش های یاد شده می تواند با تکنولوژی خاصی انجام شود . همه هدف نهایی تمامی آن ها تنگ شدن واژن و ترمیم بافت های آسیب دیده است. برای مثال جهت تنگ کردن واژن می توان از لیزر و یا نخ نیز استفاده کرد.

این دو روش علاوه بر ایجاد تنگی در واژن می تواند برخی عفونت های ناحیه واژن را نیز برطرف کند و همچنین برای درمان اختلالات ادراری و جلوگیری از برخی بیماری ها نیز موثر هستند.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این دست جراحی ها به نوشتار مربوط به آن ها مراجعه کرده و اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

اما برای انجام این جراحی ها باید به چه متخصصی مراجعه کنید؟

در ادامه به لزوم مراجعه به بهترین متخصص جراحی زنان اشاره خواهیم کرد.

توجه به تخصص پزشک

زمانی که بانوان تصمیم به این جراحی دارند باید دقت داشته باشند به متخصصی مراجعه کنند که تخصص جراحی زیبایی زنان را داشته باشد و از انجام این عمل توسط متخصصینی که به صورت تجربی این جراحی ها را آموخته اند اجتناب کنند.

متخصص زنانی که بتواند این نوع جراحی ها را انجام دهد باید دوره های تخصصی این رشته را گذرانده باشد. بنابراین بانوان قبل از انجام جراحی تنگ کردن واژن در پی پزشکی باشند که در این زمینه متخصص باشد یعنی متخصص زنان و زیبایی

توجه به میزان رضایت مندی  مراجعه از جراح مورد نظر

بانوان می توانند به راحتی با در نظر گرفتن تجربیات افراد دیگر در انجام این جراحی بهترین متخصص زنان را بیابند. عموما متخصصینی که در این جراحی ها تبحر داشته باشند در  طیف گسترده ای از بانوان شناخته شده هستند. همچنین می توانند با سرچ بهترین جراح تنگ کردن واژن پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اطمینان از تشخیص درست

تشخیص درست در نتیجه دهی جراحی زیبایی واژن بسیار موثر است . برای مثال یک متخصص زنان می تواند با تشخیص نادرست و انجام این جراحی به روش اشتباه موجب تنگی بیش از حد واژن شود و یا جراحی ای را انجام دهد که عملا تغییری بر واژن نداشته باشد . بنابراین توانایی تشخیص درست از ویژگی بهترین دکتر زنان است که این مورد نیز با کمی تحقیق درباره پزشک میسر خواهد بود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

توجه به زمان مناسب عمل جراحی تنگ کردن واژن

بانوان باید این نکته را در نظر داشته باشند که انجام برخی جراحی ها برای آن ها مناسب نخواهد بود. برای مثال بانوانی که دچار عفونت هستند و یا بانوانی که قصد بارداری در آینده را دارند باید این نوع جراحی ها را تا بهبودی کامل و پایان بارداری به تعویق اندازند.

متخصص زنان خوب ابتدا با معاینه فرد میزان سلامت واژن را ارزیابی می کند، اگر فرد به عفونت مبتلا باشد ابتدا به درمان آن می پردازد. این در حالی است که برخی متخصصین بی تجربه به این مورد توجه نکرده و با جراحی موجب ابتلای فرد به عفونت بیشتر خواهند شد.

توصیه پایانی

توجه به این نکته حائز اهمیت است که بانوان باید ابتدا به میزان ضرورت انجام این دست جراحی ها توجه کنند و در مراحل بعد در پی بهترین دکتر تنگ کردن واژن باشند، چراکه ممکن است انجام جراحی مورد نظر برای آن ها ضروری نبوده باشد.