هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن چیست؟

جراحی لابیاپلاستی چه مزایایی دارد؟

امروزه لابیاپلاستی یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین جراحی زیبایی زنان به شمار می آید. اکثر بانوان از ظاهر واژن خود راضی نیستند و برای اصلاح آن به جراحی لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن روی می آورند. بنابراین هدف اصلی از عمل لابیاپلاستی جوانسازی و زیبایی واژن می باشد. در این مقاله سعی برآن است که اطلاعاتی نظیر فواید و مزایای عمل لابیاپلاستی و فاکتورهای موثر بر هزینه عمل لابیاپلاستی را در اختیار شما قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر با این روش نوین توصیه می شود این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن چیست؟

بطور کلی لابیاپلاستی جراحی به منظور کوتاه کردن لابیاهای مینور در واژن بانوان می باشد. هدف اصلی، افزایش زیبایی و رضایت در واژن افراد است. این روش امروزه طرفداران زیادی در سراسر دنیا یافته است و علت این امر رضایت بخش بودن نتایج از این جراحی می باشد.

چه کسانی به عمل لابیاپلاستی احتیاج دارند؟

دو دیدگاه در لزوم یا عدم لزوم جراحی لابیاپلاستی وجود دارد. برای اینکه بدانیم به جراحی لابیاپلاستی احتیاج دارید یا نه بایستی دلایل پزشکی یا زیبایی داشته باشید. در ادامه برخی از دلایل زیبایی و پزشکی که سبب می شوند افراد به جراحی لابیاپلاستی روی آورند می پردازیم.

دلایل پزشکی که در صورت عدم اصلاح باعث آسیب های جدی به افراد می شوند عبارتند از:

– درد در زمان رابطه جنسی
– دوری کردن از رابطه جنسی به دلیل دردهای ناشی از مقاربت
– اجتناب کردن از رابطه جنسی به دلیل خجالت یا ترس از مورد تمسخر قرار گرفتن توسط همسر
– احساس درد هنگام سوارکاری یا دوچرخه سواری
– احساس درد هنگام استفاده از لباس های تنگ به دلیل وجود لبه های بزرگ

هزینه-عمل-لابیاپلاستی

هزینه-عمل-لابیاپلاستی

ازجمله دلایل زیبایی عمل لابیاپلاستی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

– لبه های آویزان لابیا
– عدم تقارن در لبه لابیاها
– بزرگ بودن اندازه لابیا
– عدم رضایت فرد از ظاهر لابیا
– پیر و چروک بودن واژن
– تلاش برای داشتن رابطه جنسی بهتر و با کیفیت تر

عمل لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب نیست؟

– بانوانی که کمتر از ۱۸ سال سن دارند بهتر است تا کامل شدن رشد بدنشان تا ۱۸ سالگی صبر کنند.
– افرادی که به زگیل تناسلی یا عفونت مبتلا شده اند بهتر است تا درمان کامل صبر کنند بعد به جراحی لابیاپلاستی اقدام کنند.
– همچنین جراحی لابیاپلاستی مناسب زنان باردار نمی باشد.

عمل لابیاپلاستی به چند روش انجام می شود؟

بطور کلی جراحی لابیاپلاستی با دو روش انجام می شود که عبارتند از:

۱- جراحی: یک روش قدیمی جراحی لابیاپلاستی می باشد که درآن بافت های اضافی با استفاده از تیغ جراحی جدا می شوند.
۲- لیزر: در این روش نیازی به برش با استفاده از چاقو نیست.

فاکتورهای مهم در انتخاب یک جراح زیبایی خوب کدامند؟

– میزان مهارت جراح: با استفاده از تصاویر نمونه کارهایی که قبلا انجام داده اند می توانید اطلاعاتی دریاره تبحر جراحتان دریافت کنید.
– تجربه دیگران ازعمل لابیاپلاستی: برای یافتن دیدکلی از جراحی می توانید از نتایج عمل دیگران بهره بگیرید.
– صحبت کردن با دیگر مراجعه کنندگان در مطب
– دستگاه ها و تکنولوژی های جدید: اگر هزینه برایتان اهمیت زیادی ندارد بهتر است جراحی را انتخاب کنید که از تکنولوژی های جدید استفاده می کند.
– تضمین نتیجه عمل زیبایی: مطمئن شوید که پزشکتان به شما اطمینان می دهد در صورت عدم رضایت شما زا نتیجه نهایی آن را اصلاح کند.
– هزینه عمل زیبایی: بهتر است قبل از جراحی یک جلسه مشورتی با پزشک خود داشته باشید و در آن جلسه در مورد مبلغ هزینه عمل با جراح خودتان صحبت کنید.

چه عواملی بر هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر می گذارند؟

۱- تکنیک جراحی
جهت راحت تر شدن شرایط جراحی، کم کردن عوارض ناشی از عمل و کوتاه شدن دوره نقاهت روزبروز تکنیک های جدیدی برای جراحی زیبایی واژن پدید می آیند. براساس تکنیک انتخابی با توجه به نظر پزشک هزینه های جراحی متفاوت می باشد.

۲- فرم وشکل لابیاهای مینور
به لبه های داخلی و کوچک واژن لابیا می گویند که در عمل لابیاپلاستی با کوتاه وخوش فرم کردن اصلاح می شوند. لذا ظاهر لابیاها وضخامت، فرم و اندازه آنها عواملی موثر بر تعیین هزینه جراحی می باشد.

۳- میزان برش های مورد نیاز در جراحی
عدم وجود تقارن در لابیاها، اندازه کلیتوریس و مقدار چروک لابیاها باعث می شوند که پزشک علاوه بر کوتاه کردن لابیاها یکسری اصلاحات اضافه را نیز انجام دهد. این امر سبب افزایش هزینه ها در جراحی لابیاپلاستی می شود.

۴- همراه شدن سایر عمل ها با لابیاپلاستی
جراحی لابیاپلاستی یکی از چند عمل زیبایی واژن محسوب می شود. هرگاه عمل لابیاپلاستی با دیگر عمل های زیبایی واژن نظیر تزریق چربی یا ژل به واژن، روشن سازی واژن، تنگ کردن واژن و پرینورافی همراه باشد، هزینه عمل ترکیبی از مجموع عمل های زیبایی بصورت مجزا کمتر محاسبه می شود.

۵- مواد و ابزار مصرفی در جراحی
جایگزین کردن لیزر بجای چاقوهای جراحی برای ایجاد برش سبب افزایش هزینه در جراحی خواهد شد. از دیگر موادهایی که در جراحی استفاده می شود، نخ بخیه می باشد . مقدار مصرفی نخ بخیه به میزان برش و بسته به وضعیت واژن بیمار متفاوت است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

۶- ویزیت های قبل و بعد از عمل
بطور کلی برای انجام عمل لابیاپلاستی نیاز به سه جلسه با پزشک می باشد.
جلسه اول: مربوط به مشاوره، معاینه و تجویز تست انعقاد خون ختم می شود.
جلسه دوم: بعد از یک هفته از عمل انجام می شود و در آن پزشک نتایج عمل را پس از خوابیدن ورم معاینه می کند ودر صورت نارضایتی بیمار اصلاحات لازم انجام میگیرد.
جلسه سوم: یک ماه پس از جراحی است که در صورت دور بودن و مسافت زیاد می توان از این جلسه چشم پوشی کرد.

۷- محل انجام جراحی
جراحی می تواند در بیمارستان یا کلینیک انجام گیرد. در صورت انجام شده عمل در بیمارستان هزینه این مکان ها هم به سایر هزینه ها اضافه خواهد شد.

سخن آخر

با توجه به مطالب فوق بهتر است در انتخاب پزشک جهت انجام جراحی لابیاپلاستی دقت فراوانی شود. زیرا با وجود مزایایی که این روش دارد در صورت انتخاب نادرست جراح فرد مجبور به عمل مجدد و جراحی ترمیمی خواهد داشت. لذا در مورد پزشک خود خوب تحقیق کرده سپس به جراحی بپردازید.

پاسخ

10 + 19 =

Call Now Buttonتماس بگیرید