هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی برای کاهش سایز لابیای مینور انجام می گیرد. لابیاهای مینور به دو لایه ای گفته می شوند که در دو طرف واژن قرار دارند. برخی زنان به دلیل نارضایتی از ظاهر لابیاها تمایل به انجام این جراحی دارند. در برخی موارد به دلیل درد و ناراحتی که لابیاهای بزرگ ایجاد می کنند، نیاز به انجام جراحی است. در این موارد نیاز است که به متخصص و جراح لابیاپلاستی مراجعه شود.

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از انجام این جراحی بررسی تمامی مزایا و معایب این جراحی است. باید ببینید که آیا مزایای این جراحی نسبت به معایب آن بیشتر است؟

اینکه مقدار زیادی پوست در اطراف در اطراف دهانه ورودی واژن وجود داشته باشد طبیعی است و در بیشتر موارد مشکلی ایجاد نمی کند.

لابیاپلاستی جزء جراحی های پر خطر است و اگر توسط جراح با تجربه ای انجام نگیرد می تواند خطرات بسیاری را در پی داشته باشد. همچنین هیچ تضمینی نیست که دقیقاً نتیجه ای که توقع داشتید را در آخر مشاهده کنید.

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی

اگر تصمیم به انجام این جراحی دارید لازم است که تمامی موارد را با جراح لابیاپلاستی در شهر خود در میان بگذارید. دکتر شیرین شمس یکی از متخصصان و جراحان زنان و زیبایی در تهران هستند که سال هاست که در این زمینه فعالیت می کنند. برای تماس با ایشان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

در برخی موارد پس از اینکه پزشک معاینات لازم را انجام دهد متوجه می شود که نیازی به جراحی نیست و شاید علت دیگری برای ناراحتی و درد وجود داشته باشد.

اگر جراح تشخیص دهد که لابیاها کاملاً نرمال هستند احتمالاً با بیمار صحبت می کند و هدف اش از جراحی را خواستار می شود. حتی در برخی موارد شاید نیاز باشد که در ابتدا با یک روانشناس و مشاور صحبت شود و بعد از آن برای جراحی اقدام گردد.

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی شامل موارد زیر است:
– دستمزد جراح
– هزینه های بی حسی و بیهوشی
– هزینه مواد و پانسمان ها و پمادهای لازم برای بعد از جراحی
– هزینه تجهیزات اتاق عمل و …

هزینه لابیاپلاستی دکتر شیرین شمس

اگر به دنبال یک جراح لابیاپلاستی خوب می گردید ادامه مطلب را بخوانید.
در ابتدا تمامی تحقیقات لازم را در مورد جراح خود انجام دهید. از پزشک خود می توانید سوالات زیر را بپرسید:
– جراح چه تعداد جراحی انجام داده است؟
– در صورتی که مشکلی بعد از جراحی اتفاق بیفتد باید چه اقدامی صورت گیرد؟
– نرخ رضایت بیماران از جراحی چقدر است؟

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 لابیاپلاستی با بی حسی یا بیهوشی

لابیاپلاستی می تواند با بیهوشی یا بی حسی و آرام بخش انجام گیرد. لابیاپلاستی شامل بریدن و تغییر شکل دادن لبه های واژن است. در طول این جراحی بافت های اضافی با تیغه مخصوص و یا لیزر بریده می شوند. سپس لبه های شل با نخ بخیه جذب شوند و باریکی بخیه زده می شود. این جراحی حدوداً یک تا دو ساعت زمان می برد و اغلب بیماران همان روز جراحی مرخص می شوند و می توانند به منزل بازگردند.
منبع : https://www.nhs.uk/conditions/cosmetic-procedures/labiaplasty/

پاسخ

چهار + 2 =

Call Now Button