لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

تصمیم به انجام جراحی لابیاپلاستی بسیار شخصی است. در اصل فرد باید خودش بخواهد که این جراحی را انجام دهد. ولی یکی از سوالاتی که بسیار مطرح می شود این است که جراحی لابیاپلاستی به شیوه قدیمی بهتر است و یا جراحی لابیاپلاستی با لیزر؟ کدام روش نتیجه موفق تری دارد؟ در ادامه مقاله با ما باشید تا به جوانب مختلف این دو نوع تکنیک اشاره ای داشته باشیم.

زنانی که از ظاهر و شکل لابیای مینور خود ناراضی هستند ( لابیای مینور به لبه های داخلی ورودی واژن گفته می شود ) احساس می کنند که نمی توانند درباره این موضوع با کسی صحبت کنند زیرا این مشکل بسیار شخصی است. این مشکل شاید اعتماد به نفس شخص را تحت تاثیر قرار دهد یا حتی در زندگی روزمره و انجام برخی فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری و اسب سواری اختلال ایجاد کند.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟

باید بدانید که این مشکل کاملاً طبیعی است و بسیاری از زنان دچار این مشکل هستند. پس صحبت نکردن راجع به آن نمی تواند مشکل را حل کند. این جراحی جزو جراحی های متداول است که سالیانه برای بسیاری از زنان انجام می شود. همچنین جراحی لابیاپلاستی به صورت سرپایی است و نیازی به بستری بیماری در بیمارستان نمی باشد.

جراحی لابیاپلاستی به روش کلاسیک

جراحی لابیاپلاستی به صورت سرپایی و با بیهوش کردن بیمار انجام می گیرد. کولیتوریس و مجرای ادرار در این جراحی تحت تاثیر قرار نمی گیرند و تنها لابیاها کاهش سایز دارند. پوست های اضافی لابیاها بریده می شوند و بخیه های لازم زده می شود. افتادگی لابیاها از بین می رود. شکلی طبیعی برای لابیاها ایجاد می گردد و حس طبیعی در این ناحیه از بین نمی رود. بخیه های جذب شونده ای در این نوع جراحی استفاده می شوند. بنابراین نیازی به مراجعه به پزشک برای کشیدن بخیه ها نیست.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراحی لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر منجر به کاهش تورم، کبودی و درد می شود و در نتیجه سرعت بهبود را افزایش می دهد. با استفاده از تکنیک های به روز می توان بافت های اضافی لابیا ها را برید و خونریزی کمتری را موجب شد. لیزر خاصیت مهم و موم کردن رگ های خونی را دارد و همچنان که بافت های اضافی را می برد رگ های خونی را هم می بندد. بنابراین خونریزی کمتری موجب می شود.به این ترتیب درد کمتر، تورم کمتر و کبودی کمتری به وجود می آید.

لابیاپلاستی با لیزر هم به صورت سرپایی انجام می گیرد و با استفاده از بی حسی موضعی هم می تواند انجام گیرد. کولیتوریس و مجرای ادرار در این روش جراحی به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی گیرند. در این نوع جراحی هم سعی بر این است که شکلی طبیعی برای لابیا ها ایجاد شود و حس طبیعی این قسمت از بین نرود. بخیه هایی که بعد از این جراحی استفاده می شود جذب شونده هستند و نیازی به کشیده شدن ندارند.
منبع : http://www.sierraplasticsurgery.net/procedures/aesthetic-genital-surgery/laser-labia-reduction-laser-labiaplasty/

پاسخ

شانزده − پانزده =

Call Now Button