عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

می دانستید عمل لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در بین عمل های زیبایی در بین خانم ها در سطح دنیا می باشد؟ امروزه عمل های زیبایی نه تنها هدف زیبایی دارند بلکه در برخی موارد به درمان نیز کمک می کند . یکی از این جراحی ها لابیاپلاستی که هدف اصلی آن ترمیم ناحیه خارجی تناسلی می باشد . در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این عمل و عوارض ناشی از آن بدانید .

لابیاپلاستی چیست ؟

ناحیه خارجی تناسلی زنان از لابیامینور و لابیاماژور تشکیل شده است . جراحی لابیاپلاستی برای اصلاح این قسمتها در ناحیه تناسلی افرادی است که ظاهر مناسبی ندارد . در این جراحی نه تنها قسمتی از لابیامینور بریده و برداشته می شود بلکه نیاز به اصلاح لابیاماژور می باشد .

عکس عوارض-لابیاپلاستی

عکس عوارض-لابیاپلاستی

برای عمل لابیاپلاستی به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟

این جراحی نیاز به تخصص و تبحر پزشک دارد بنابراین باید به پزشکی مراجعه کرد که دوره ها و فلوشیپ زیبایی را گذرانده باشد . توجه به این نکته بسیار مهم است زیرا در صورتی که فرد این جراحی را نزد پزشکی که آموزش های لازم را ندیده است انجام دهد عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد.

پزشک باید در حین جراحی باید به این نکته توجه داشته باشد که ظاهر لابیا به صورت طبیعی تغییر پیدا کند و حس لذت جنسی با این جراحی تغییر پیدا نکند ( آسیبی به رگهای این ناحیه وارد نشود ).

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان شماره های۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. ارتباط با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

همه افراد می توانند لابیاپلاستی کنند ؟

این جراحی برای افرادی با شرایط ذیل انجام می شود :

  • در اثر زایمان های متعدد یا کاهش وزن زیاد یا ترومای شدید دچار افتادگی در ناحیه لابیاماژور شده اند .
  • بین لابیاماژور آنها فاصله بیش از حد طبیعی است .
  • اندازه لابیاها باهم قرینه نیست .

فیلم عمل لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

بسیاری از افراد از عوارض لابیاپلاستی سوال می کنند که در پاسخ به این افراد  باید گفت این عمل در صورتی که به درستی و توسط جراح متخصص زنان انجام شود هیچ گونه عوارضی برای فرد ندارد . البته بیمار در صورتی که بیماری خاصی دارد باید به پزشک خود اطلاع دهد . برخی از بیماران را می توان با وجود بیماری این جراحی را انجام داد ولی باید به صورت ظریف تری انجام شود .

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

  • تورم بعد از جراحی طبیعی است و بعد از چند روز خود به خود برطرف می شود .
  • بهتر است تا ۲۴ ساعت بعد از جراحی لباس زیر نپوشید .
  • برای بهبود سریع تر بخیه ها از دستشویی فرنگی استفاده کنید .
  • ناحیه تناسلی را با ژل شستشو زنان ، شستشو داده و آن ناحیه را با دستمال یا سشوار خشک کنید .

نتیجه

در صورتی که عمل لابیاپلاستی را نزد پزشکی که دوره و فلوشیب زیبایی زنان را گذرانده است انجام دهید عوارض خاصی نداشته و از نتیجه جراحی رضایت کافی را خواهید داشت .

پاسخ

پانزده + نه =

Call Now Button