عوارض جوانسازی واژن

عوارض جوانسازی واژن

آیا جوانسازی واژن با روش خانگی امکان پذیر است ؟ آیا جوانسازی واژن با طب سنتی موثر است ؟ جوانسازی واژن عوارض دارد ؟ روش های غیر جراحی جوانسازی واژن چیست ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان به این سوالات پاسخ دهد .

روش های غیر جراحی جوانسازی واژن

  1. جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی علی رغم اسم بزرگش دستگاه بسیار ساده ای می باشد . در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ظریفی دی اکسید کربن را وارد بافت می شود . این کار باعث اکسیژن رسانی بهتر سلول های ناحیه تناسلی شود ، رگ ها باز شود . در نتیجه جوانسازی واژن ، روشن شدن و رفع چروک های ناحیه تناسلی را خواهیم داشت .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان شماره های۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. ارتباط با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

  1. جوانسازی واژن با پی آر پی

پی آر پی روشی است که در آن از پلاکت های خون فرد برای جوانسازی ارگان های مختلف بدن استفاده می شود . امروزه ثابت شده است که استفاده از این روش در مبحث زنان برای ارگاسم بهتر استفاده می شود . همچنین این روش به دلیل دارا بودن فاکتورهای رشد زیاد منجر به بهبود عملکرد دستگاه تناسلی نیز می شود . بنابراین امروزه از این روش علاوه بر کاربردهای فراوانی که دارد، برای جوانسازی واژن نیز استفاده می شود .

  1. جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

با افزایش سن لابیاماژور دچار شلی و چروکیدگی می شود که برای جوانسازی این ناحیه از تزریق چربی استفاده می شود . مهم است که برای تزریق از سرنگ های ۱ تا ۳ سی سی استفاده شود . نکته ای که باید پزشکان متخصص به آن توجه کنند اینست که عمق تزریق چربی باید به گونه ای باشد که بتواند مویرگ ها و عروق خونی را تحریک کند تا نتایج خوبی برای بافت چربی داشته باشد و ماندگار باشد . اگر چربی عمیق تزریق شود عروق خونی به آن قسمت نمی رسد و چربی آتروفی می شود و از بین می رود .

عوارض-جوانسازی-واژن

عوارض-جوانسازی-واژن

عوارض جوانسازی واژن

یکی از سوالات شایعی که افراد می پرسند اینست که آیا جوانسازی واژن فرد را دچار عوارضی می کند یا خیر ؟ در حقیقت استفاده از تکنیک هایی نظیر پی آر پی و کربوکسی تراپی باعث شده است که نه تنها نتایج مطلوب و رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد بلکه فرد را دچار عوارض خاصی نمی کند . این روش ها به صورت سرپایی و بدون نیاز به مواد بیهوشی انجام می شود و نیازی به ایجاد برش در پوست ندارد . بنابراین دوره نقاهت کوتاهی دارد و فرد بعد از مدت زمان کوتاهی می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد .

جوانسازی واژن به روش خانگی

یکی از سوالات شایعی که مراجعین از دکتر شیرین شمس می پرسند اینست که آیا جوانسازی به روش خانگی از جمله پودر گیاه ماریانا امکان پذیر می باشد ؟ دکتر شیرین شمس در پاسخ به این سوال  می گوید : استفاده از جفت ، ماریانا و طب سنتی نتایج خوبی در انقباض واژن دارد ولی به عنوان درمان اصلی توصیه نمی شود بلکه روش کمکی بعد از لیزر و جراحی ها برای ترمیم بافت واژن توصیه می شود .

پاسخ

1 × 1 =

Call Now Buttonتماس بگیرید