جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

آیا جوانسازی واژن با طب سنتی امکان پذیر است ؟ مراقبت های بعد از ترمیم واژن چگونه است ؟ هزینه عمل جوانسازی واژن چقدر است ؟ آیا جوانسازی واژن به روش خانگی امکان پذیر است ؟

رفتار جنسی

رفتار جنسی را بین خانم های خانه دار و خانم های شاغل مورد ارزیابی قرار داده اند که متوجه شده اند که با توجه به اینکه آرامش بیشتری دارند و زمان بیشتری را می توانند برای بهبود ظاهر خود داشته باشند معمولا از نظر رفتارهای جنسی قوی تر هستند و مشکلات کمتری دارند و دیرتر یائسه می شوند. ولی خانم های شاغل به دلیل مشغله زیادی که دارند ، فعالیت جنسی ضعیفی دارند . سنین یائسگی در این افراد زودتر می باشد .

جوانسازی-واژن-با-کربوکسی-تراپی

جوانسازی-واژن-با-کربوکسی-تراپی

فیلم جوانسازی واژن 

علت کاهش میل جنسی در خانم ها

اغلب خانم ها با مشکلات زیادی مواجه می شوند و افت و خیزهای زیادی را درباره مسائل جنسی مطرح می کنند . اگرچه تحقیقات نشان داده است بیشترین میل جنسی در سنین ۲۷ تا ۴۰ سال می باشد ولی در مسائل مختلف از قبیل تغذیه ، سبک زندگی ، روحیه ، شریک جنسی بسیار در این تمایلات تاثیر می گذارد . مواردی دیگر به شرح ذیل باعث کاهش میل جنسی می شود :
• داشتن مشکل با شریک جنسی باعث کاهش میل جنسی می شود . برای زنان مهم ترین احساس نزدیکی مهم ترین بخش برای داشتن میل جنسی است . برای هر دو جنس داشتن مشاجره ، ارتباط ضعیف ، احساس خیانت یا هر مشکلی که با اعتماد در ارتباط باشد میل جنسی را از بین می برد .
• مصرف الکل میل جنسی را از بین می برد . نوشیدنی های الکلی می تواند میل جنسی را سرکوب کند . همچنین مست بودن می تواند باعث از بین رفتن میل جنسی شریک جنسی می شود .
• خواب کم می تواند میل جنسی را از بین ببرد . همچنین خستگی احساسات جنسی را سرکوب می کند .
• بچه دار شدن می تواند باعث کاهش میل جنسی شود . زیرا توجه زیاد به نوزاد می تواند والدین را از توجه به میل جنسی خود دور کند . بهتر است زمانی که فرزندتان به خواب می رود نزدیکی داشته باشید .
• مصرف برخی از داروها مانند داروی ضد افسردگی و فشارخون ، قرص های ضد بارداری ، شیمی درمانی ، داروهای درمان ایدز می تواند باعث کاهش میل جنسی شود . می توانید با تغییر دوز داروها یا جایگزین کردن آنها با نظر پزشک متخصص تان این مشکل را برطرف کنید .
• عدم رضایت از ظاهریتان نیز یکی دیگر از مسائلی است که می تواند باعث کاهش یا حتی از بین رفتن میل جنسی شود . روی پذیرش خودتان کار کنید .
• چاقی : زمانی که اضافه وزن دارید اغلب میل جنسی کمتر شود . این مسئله باعث می شود از رابطه جنسی لذت نبرید .

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی 

تا به حال از کربوکسی تراپی برای رفع مشکلات پوست و مو استفاده می شده است . تحقیات اخیر نشان داده است با استفاده از انرژی co2 و آزاد کردن اکسیژن و باز کردن عروق مشکلات دستگاه تناسلی مانند تیرگی های ناحیه تناسلی ، خشکی واژن ، چروک های ناحیه تناسلی و چربی هایی که در یک ناحیه تجمع یافته اند را استفاده کنیم .

پاسخ

16 − هشت =

Call Now Button