تنگ کننده دائمی واژن

تنگ کننده دائمی واژن

ناحیه تناسلی زنان در اثر عواملی از جمله زایمان ، روابط جنسی متعدد ، بالارفتن سن دچار افتادگی و شلی می شود که نه تنها تاثیر منفی بر زیبایی می گذارد بلکه باعث بروز مشکلات از جمله عفونت می شود . تکنیک های جدیدی برای رفع گشادی واژن وجود دارد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم.

قویترین تنگ کننده واژن چیست ؟

بعد از سالیان بالاخره روشی جدید و غیرتهاجمی برای زیبایی واژن وارد کشور ما شد که با استفاده از آن می توان برای اولین بار واژن را تنگ کرد . این تکنیک استفاده از لیزر آر اف فرکشنال می باشد که نیازی به بیهوشی نداشته و بدون درد انجام می شود . طبق نظر دکتر شیرین شمس متخصص زنان از آنجائیکه اکثر مشکلات مربوط به زنان مربوط به عضلات کف لگن و واژن می باشد با استفاده از این لیزر می توان عضلات این قسمت را تقویت کرد که با استفاده از جراحی نمی توان این کار را انجام داد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان شماره های۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. ارتباط با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

تنگ کننده سریع واژن

لیزر یکی از روش های بدون جراحی و غیرتهاجمی برای تنگ کردن واژن می باشد . لیزر امواج نوری است . این لیزر دارای طول موج مناسبی است که بر روی لایه های واژن بخصوص لایه های سطحی واژن تاثیر می گذارد و علاوه بر تنگ کردن واژن منجر به جوانسازی واژن می شود . یکی از بهترین لیزر در این مورد آر اف فرکشنال می باشد که با دارا بودن امواج رادیوفراکانسی می تواند به صورت عمقی تری در لایه های واژن نفوذ پیدا کند و می توان ورودی واژن را نیز تنگ کرد . یکی دیگر از لیزرهایی که برای این منظور استفاده می شود لیزر اربیوم یاگ می باشد . این لیزر به دلیل اینکه جذب بالای آب دارد ، می تواند در لایه های واژن تاثیر بسیاری خوبی داشته باشد . اما دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان استفاده از آر اف را برای تنگ کردن ناحیه تناسلی توصیه می کند .

تنگ-کننده-دائمی-واژن

تنگ-کننده-دائمی-واژن

قرص تنگ کننده واژن

تبلیغاتی درباره قرص تنگ کننده واژن وجود دارد که تاثیرات دائمی برای آن ذکر می شود . در حقیقت تاثیر این قرص موقتی است و ممکن است فرد را دچار عوارضی کند .

آب انار تنگ کننده واژن

استفاده از آب انار برای تنگ کردن واژن بین خانم ها شایع شده است . باید گفت این میوه باعث انقباض موقت ناحیه واژن می شود که  فرد احساس تنگ شدن واژن می کند.

پاسخ

11 + بیست =

Call Now Button