تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن

بر اثر افزایش سن و یا عوامل ژنتیکی، حجم و الاستیسیته واژن به شدت کاهش می یاید. تزریق ژل به واژن معمولاً برای افزایش حجم در ناحیه لابیا ماژورها یا لب های بزرگ واژن انجام می شود. با افزایش سن، کاهش شدید وزن و یا بارداری و زایمان بافت واژن تغییر کرده، شل و ناهمگون می شود. در برخی موارد ظاهر نامناسب واژن اعتماد به نفس فرد را در برقراری روابط جنسی به شدت کاهش می دهد.

همچنین با از بین رفتن قوام و استحکام بافت لابیاماژور هر نوع ضربه و یا نیروی خارجی می تواند آسیب بیش تری به واژن وارد نماید. زیرا تا حد زیادی لایه محافظ آن از بین می رود. نازک بودن لابیا می تواند بر لذت جنسی تأثیر گذاشته و رضایت مندی را از مقاربت کاهش دهد. با از بین رفتن و یا کاهش بافت چربی واژن، خشکی پوست این ناحیه زیاد شده و موجب ناراحتی و درد در هنگام نزدیکی می گردد.

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن

کاندیدای مناسب برای تزریق فیلر به واژن چه کسانی هستند؟

بانوانی که از کاهش بافت چربی در ناحیه واژن خود رنج می برند و از سطح سلامت عمومی مناسبی نیز برخوردار می باشند، گزینه مناسبی برای تزریق ژل به واژن می باشند.

تزریق ژل به نقاط مختلف بدن یکی از تکنیک های پرطرفدار و البته نوین در علم پزشکی می باشد. لذا پیشنهاد می شود به دلیل تسلطی که یک پزشک متخصص زنان نسبت به آناتومی دستگاه تناسلی بانوان دارد، به منظور تزریق ژل به واژن به وی مراجعه نمایید تا هم نتیجه نهایی این پروسه را مشاهده نموده و هم عوارض جانبی آن را حداقل سازید.

تزریق ژل به واژن چگونه انجام می شود؟

ژل یا فیلری که به واژن تزریق می شود، از هیالورونیک اسید تشکیل شده است که به طور طبیعی در بدن انسان قابل کشف می باشد. این ماده توانایی بالایی در اتصال به سلول های آب داشته و به همین دلیل بافت های بدن را مرطوب، نرم و الاستیسیته آنها را بالا می برد.

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، هیالورونیک اسید در تمام سلول های بدن انسان یافت می شود. با افزایش سن سلول های بدن توانایی تولید هیالورونیک اسید را از دست داده و نمی توانند آب را در داخل خود نگه دارند. بنابراین پوست الاستیسیته، نرمی و ظاهر خود را از دست می دهد. با تزریق ژل به واژن، رطوبت پوست افزایش یافته و خشکی آن تا حد زیادی جبران می شود.

تزریق ژل به لابیاها علاوه بر آنکه حجمشان را افزایش می دهد، حس لذت را نیز در هنگام دخول و رابطه جنسی به طور چشمگیری زیاد می نماید.

ماندگاری تزریق ژل به واژن چقدر است؟

ماندگاری تزریق ژل به واژن در حدود ۱۲ الی ۲۴ ماه می باشد.

پروسه تزریق ژل به واژن چقدر طول می کشد؟

پروسه تزریق ژل به واژن معمولاً ۱۵ دقیقه به طول می انجامد.

آیا تزریق ژل به واژن درد دارد؟

جراح زیبایی زنان معمولاً برای حداقل سازی احساس ناراحتی در هنگام تزریق ژل، از اسپری های بی حسی استفاده می نماید. همچنین ممکن است از شما بخواهد تا پیش از شروع پروسه از کرم های بی حسی استفاده نمایید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس  اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

عوارض جانبی تزریق ژل به واژن

پروسه تزریق ژل به واژن تقریباً بدون عوارض جانبی جدی می باشد. تورم، قرمزی، درد، خارش، تغییر رنگ ممکن است به صورت موقتی و در پی تزریق ژل به وجود بیاید.

پاسخ

سه × پنج =

Call Now Buttonتماس بگیرید