انواع تکنیک های لابیاپلاستی

انواع تکنیک های لابیاپلاستی

در این نوشتار برآنیم که به یکی از مهم ترین و شایع ترین اعمال جراحی بپردازیم که برای زیبایی واژن زنان انجام می شود و این روزها موفقیت های زیادی را در جهت نتیجه دهی و نیز افزایش کیفیت و زیبایی واژن خانم ها کسب کرده است. بدین منظور این عمل زیبایی خوش بختانه متقاضیان و نیز علاقه مندان زیادی را جلب کرده است.

در خصوص لابیاپلاستی یکی از مسائلی که مطرح است این است که تقریبا یکی از روش های نوین در این زمینه محسوب می شود و قاعدتاً سوالات زیادی را برای بانوان ایجاد می کند. سوالاتی که همواره از سوی بسیاری از زنان عزیز پرسیده می شود حول محور چیستی و چگونگی انجام لابیا پلاستی است و نیز آنکه این روش درمانی و زیبایی آیا خطرات و عارضه هایی را به همراه دارد یا خیر.

انواع جراحی های زیبایی

جراحی های زیبایی طیف گسترده ای را از نظر تنوع و روش شامل می شود. در این سالها این روش های جراحی و نیز گاها غیر جراحی بسیار گسترش یافته و نیز مسیر پیشرفت خود را طی کرده است تا به بهترین و کم عارضه ترین روش بینجامد.
لابیاپلاستی که از نوین ترین روش های زیبایی واژن محسوب می شود از کم خطر ترین و نیز بهترین روش هایی است که نتایج مثبت و نیز ثمر بخشی را برای بهبود وضعیت آلت زنان و نیز رفع مشکلات آن دارد.
پرینورافی، واژینوپلاستی، RF، تزریق ژل، تزریق چربی، و … از انواع روش هایی هستند که برای زیبایی بیشتر و نیز برطرف کردن بسیاری از مشکلات زنانه از آن استفاده می کنند.

انواع تکنیک های لابیاپلاستی

انواع تکنیک های لابیاپلاستی

روند انجام لابیاپلاستی

واقعیت این است که لابیاپلاستی بیشتر با هدف ترمیم لابیاهایی زنانه بکار گرفته می شود ولی نیز در این مسیر درمانی بسیاری نتایج دیگری را از جمله تنگ کردن واژن را نیز در پی دارد.
در این روش ابتدائا پزشک محل لابیا ها و نیز اطراف واژن را با استفاده از بی حسی های موضعی بی حس می کند. این موضوع باعث می شود افرادی که می خواهند تحت این عمل جراحی قرار بگیرند درد و ناراحتی کمتری را متوجه شوند. در ادامه لابیاهای اطراف واژن را برمی دارند. سپس محل زخم و برش ایجاد شده را با روش های خاصی می بندند. روش ها در واقع به تکنیک های لابیا پلاستی اشاره دارد که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت.

انواع تکنیک های لابیاپلاستی

۱٫ اولین تکنیک این است که با استفاده از تیغ جراحی یا لیزر لابیاها از تنه اصلی واژن جدا می شوند و با نخ بخیه یا با لیزر برش ایجاد شده بسته می شود. استفاده از نخ بخیه هیچ نوع مشکلی را برای زنان ایجاد نمی کند. نیز آنکه بعد از گذشت زمانی کوتاه نخ های بخیه خود بخود از محل جدا می شوند. البته باید این نکته را توجه داشته باشید که گاها از نخ های بخیه جذبی استفاده می شود و این روش هیچ گونه خطری را برای زنان ایجاد نمی کند.

*بکار گیری لیزر ها در لابیا پلاستی یکی از بهترین روش هایی است که این روزها در اغلب موارد مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد . به علاوه این که این روش درمانی بسیار مورد رضایت و اقبال زنان است. در بسیاری از موارد به درخواست خود زنان از لیزر ها برای بستن محل زخم استفاده می شود.

۲٫ دومین تکنیک این است که لابیا ها به شکل Y برش می خورند. درواقع این تکنیک زمانی بکار گرفته می شود که پزشک و بیمار به این تصمیم مشترک رسیده اند برش های زیادی در ناحیه لابیا های واژن نداشته باشند. این روش مزیتی که دارد این است که اعصاب نواحی واژن درگیر جراحی نمی شود و زنان می توانند با اطمینان خاطر بیشتری این اقدام را انجام دهند.

۳٫ سومین تکنیک این است که جراحی لابیا ها به گونه ای انجام می شود که نتیجه ترمیم به شکل Z می باشد . این تکنیک زمانی انجام می شود که لابیا های مراجعه کننده بسیار بزرگ باشد.

۴٫ در چهارمین تکنیک درمانی و ترمیمی واژن نتیجه جراحی به شکل و فرم W در می آید.

• یک نکته اساسی در خصوص تکنیک های جراحی لابیاپلاستی وجود دارد این است که در جلسات مشاوره پزشک تمامی این تکنیک ها را توضیح می دهد و شرایط بیمار را بررسی می کند ونهایتا پیشنهاد خود را به بیمار اعلام می کند. در همین جلسات نیز مراجعه کننده می تواند درخواست ها و انتظارات خود را از انجام این جراحی بیان کند تا نهایتا به یک جمع بندی نهایی برسند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان با شماره ۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. همچنین می توانید به آدرس اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

نکاتی اساسی و ضروری در خصوص لابیاپلاستی

• یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که لابیا پلاستی جزء درمان های سرپایی محسوب می شود. بدین معنا که برای انجام آن نیازی ندارید مدت زمانی را قبل و بعد از انجام لابیاپلاستی بستری باشید. بدین ترتیب روز انجام جراحی حتما همراهی را با خود بیاورید تا در مسیر بازگشت شما را همراهی کند.
• داشتن رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی تا مدت زمان کوتاهی متوقف می شود تا محل زخم و بخیه ها بهبود یابد.
• لابیا پلاستی تا کنون برای تعداد زیادی از زنان انجام شده است و هیچ گونه عارضه خطرناکی را برای اینان به وجود نیاورده است. این مزیت لابیاپلاستی می تواند مورد توجه کسانی باشد که می خواهند چنین اقدامی را انجام دهند.

نتیجه گیری

در این نوشتار تمامی تلاش مان معطوف به این بود که اطلاعاتی دقیق و درست را در زمینه لابیاپلاستی به عزیزان و همراهان همیشگی مان ارائه کنیم. امید است که به هدف و مقصود خود رسیده باشیم و این مهم رخ داده باشد.
در انتها به عنوان نکته تکمیلی این توصیه را داریم که حتما برای انجام انواع خدمات زیبایی و ترمیمی و درمانی از پزشکانی کمک بگیرید که بهترین متخصصین حوزه فعالیت خودشان محسوب می شوند و در خصوص مهارت و تجربه آنان یقین دارید. زیرا که توانمندی پزشک در نتیجه مثبت درمان حرف اول را می زند.

پاسخ

بیست + 17 =

Call Now Buttonتماس بگیرید